Szanowni Państwo Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele i Sympatycy naszej szkoły !

Zwracamy się z prośbą o dokonanie odpisu 1% podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) na rzecz Towarzystwa Oświatowego „Edukacja”. To prosty i szybki sposób – nie wymaga wysiłku ani samodzielnego dokonywania wpłaty. Wystarczy uzupełnić rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym

KRS 0000141749

Mając świadomość, jak wiele organizacji pożytku publicznego prosi dziś o wsparcie ich działalności, tym bardziej dziękujemy wszystkim, którzy o nas pamiętają. Przekazywane wsparcie jest elementem budowania wspólnoty i wyrazem troski o rozwój naszej szkoły.

W tym roku część zgromadzonych środków pragniemy przekierować do powstającego Funduszu Stypendialnego dla wybitnych uczennic i uczniów naszej szkoły. Idea wsparcia tych wspaniałych, młodych ludzi kiełkowała od dawna, teraz zmaterializuje się. Również środki z odpisu do tego się przyczynią.

Wspierajmy edukację i rozwój naszych dzieci. Razem możemy więcej! Znamy Państwa życzliwość i ofiarność, dziękujemy za nią.

Zarząd T.O. Edukacja