Jak uczniowie czują naszą Szkołę Muzyczną?
Malwina i Patrycja stworzyły i wykonały układ taneczny do utworu, który same wybrały – „Dzięki, że jesteś tu” 😍
Wszyscy staramy się, aby Szkoła Muzyczna Towarzystwa Oświatowego „Edukacja” była miejscem z wyjątkową atmosferą. Rozwijamy talenty i wspieramy naszych uczniów oraz -co widać- nie tylko gramy… ( Malwinka i Patrycja są uczennicami klasy fortepianu). Wszyscy uczniowie często występują, co daje niesamowitą frajdę i satysfakcję, bo czujemy, że warto pracować dla uśmiechu innych i dobrego samopoczucia nas samych. Zresztą konieczne zobaczcie sami !

Szanowni Państwo

przy Towarzystwie Oświatowym „Edukacja” działa również Szkoła Muzyczna I stopnia posiadająca uprawnienia szkoły publicznej nadane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nauka w Szkole Muzycznej I stopnia trwa sześć lat. Zajęcia z instrumentu głównego są zajęciami indywidualnymi (2 razy w tygodniu, termin ustalany indywidualnie z nauczycielem prowadzącym zajęcia) natomiast Rytmika i Kształcenie Słuchu to zajęcia grupowe (również 2 x w tygodniu)

Od klasy 4 cyklu sześcioletniego w programie nauczania są również zajęcia z chóru lub zespołu instrumentalnego (1x)

Praktycznie co miesiąc nasi uczniowie mają okazję wystąpić przed publicznością podczas szkolnych koncertów. Nierzadko koncertujemy poza budynkiem Szkoły (Muzeum Historii Miasta Łodzi – Pałac Poznańskich, Klub Nauczyciela, Konsulat Albanii przy ul. Gdańskiej 107, Willa „U Milscha”).

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji dot rekrutacji i dokumentów szkolnych; https://sm.toe.edu.pl/

w tym do  obejrzenia „Galerii na kanale YouTube”

Zapraszamy!

Chętnych zapraszamy do kontaktu z sekretariatem naszych Szkół i zgłoszenie udziału w bezpłatnym badaniu predyspozycji muzycznych (termin ustalany w porozumieniu ze zgłaszającym)
Rekrutacja trwa do 15 czerwca 2024!

Prowadzimy naukę gry na:

FORTEPIANIE, SKRZYPCACH, PERKUSJI, GITARZE, FLECIE POPRZECZNYM, TRĄBCE